Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

AMERICAN DRAMA GROUP EUROPE SPEKTAKLIS „TOMAS SOJERIS“

Lapkričio 14d. Pranciškonų gimnazijos mokiniai kartu su anglų k. mokytojomis Gražina Zaboriene ir Martyna Uljanova vyko į Klaipėdos koncertų salę, kur žiūrėjo spektaklį (Tom Sawyer’). Netradicinėje anglų kalbos pamokoje – išvykoje mokiniai ne tik pagilino savo anglų kalbos žinias, bet kartu su aktorių pagalba pabuvojo garsaus amerikiečio rašytojo Marko Tveno vaikystės pasaulyje. Mokiniai pasidžiaugė aktorių kūrybingumu ir profesionalumu bei puikiai perteikta siužeto nuotaika ir įvykių kaita. Spektaklyje puikia derėjo dainos ir kelionės, kovos ir romantinės akimirkos. American Drama Group Europe daug keliauja ir dalyvauja įvairiuse festivaliuose, nuo Singapūro iki Edinburgo, bei yra pelniusi daugybę apdovanojimų. Šios grupės tikslas – supažindinti jaunimą su pasaulio literatūros klasika. Praėjusiais metais mokiniai lankėsi spektaklyje ,Pigmalijonas’ (‘Pygmalion’), o 2020 metais vasario mėn. bus galima pamatyti spektaklį ,Frankenšteinas’.

Informaciją parengė anglų k. mok. M.Uljanova

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta