8 klasių mokinių istorijos olimpiados rezultatai

2023 m. balandžio 20 dieną  Kretingos rajono švietimo centre vyko Kretingos rajono 8 klasių mokinių istorijos olimpiada. Dalyvavo dalyviai iš Kretingos rajono Salantų, Vydmantų, Darbėnų, VšĮ Pranciškonų gimnazijų, Kretingos Marijono Daujoto ir Simono Daukanto progimnazijų, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro ir Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos.

Olimpiados rezultatai:

I vieta –Amanda Indrišiūnaitė. Mokinę olimpiadai rengė istorijos mokytoja metodininkė Audronė Raudienė.

II vieta –Aleksandras Slušnys. Mokinį olimpiadai rengė istorijos mokytoja metodininkė Audronė Raudienė.

III vieta –Akvilė Juškaitė. Mokinę olimpiadai rengė istorijos mokytoja metodininkė Audronė Raudienė.

Sveikiname mokinius, dėkojame mokytojai.