8 kl. istorijos olimpiados rezultatai

2022 m. balandžio 5 dieną vyko Kretingos rajono 8 klasių mokinių istorijos olimpiada. Dalyvavo dalyviai iš Kretingos rajono Salantų ir VšĮ Pranciškonų gimnazijų, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos, taip pat iš Kretingos rajono Kartenos ir Kretingos rajono Aleksandro Stulginskio mokyklų-daugiafunkcių centrų.

Olimpiados rezultatai:

I vieta – Vytautė Paulauskaitė,  8c klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė istorijos mokytoja metodininkė Regina Norvaišienė.

II vieta –  Liepa Maksvytytė,  8c klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė istorijos mokytoja metodininkė Regina Norvaišienė.

II vieta – Viltė Gečaitė,  8a klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė istorijos mokytoja metodininkė Audronė Raudienė.

III vieta –  Leonardas Jankauskas,  8b klasės mokinys. Mokinį olimpiadai rengė istorijos mokytoja metodininkė Audronė Raudienė.

Sveikiname mokinius, dėkojame mokytojoms Audronei ir Reginai.