Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

7e kl. lankėsi UAB ,,Terekas”

Lapkričio 10 d. 7e klasės mokiniai lydimi klasės auklėtojos I.Būgienės ir mokytojos D.Kybartienės lankėsi UAB ,,Terekas”, kurių prekinis ženklas FlexBlow žinomas visame pasaulyje. Kretingoje įkurta ir veiklą vykdanti įmonė gyvuoja jau ne vieną dešimtmetį. Mokiniai sužinojo kaip gaminama FlexBlow įranga skirta butelių pūtimui, stebėjo PET butelių gamybos procesą; išgirdo apie ecoplastiko kilmę; dalyvavo butelių kokybės patikrinime. Ekskursijos metu mokiniai išgirdo kaip svarbu gamyboje matematinis tikslumas, fizikinių dėsnių taikymas bei kokių profesijų darbuotojų reikia tiek dabar, tiek reikės ateityje. Ekskursija buvo suorganizuota Vidmantės Katkutės, jos tėčio ir visos FlexBlow komandos dėka.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta