Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

5b ir 5d klasių mokiniai vyko į Vilnių

Birželio 12 d.  5b ir 5d klasių mokiniai vyko į Vilnių. Kelionės metu penktokai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime, Valdovų rūmuose, vandens parke ,,Vichy“. Seime mus maloniai priėmė Seimo narys Antanas Vinkus, jo patarėjai Juozas Bareiša ir Janina Kumpienė. Seimo narys Antanas Vinkus vedė mokiniams pilietinę pamoką, kartu su patarėjais ir gidu papasakojo apie Seimo narių darbą, aprodė sales bei priminė svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius. Taip pat A. Vinkus kartu su patarėjais suorganizavo ekskursiją į Valdovų rūmus, į juos lydėjo patarėjas Juozas Bareiša. Mokiniai apžiūrėjo eksponatus, gidė pristatė LDK istoriją, kunigaikščius bei jų nuopelnus.
Penktokai pramogavo ,,Vichy“ vandens parke, ten dalyvavo ir edukacijoje ,,Šaunieji gelbėtojai“, kurios metu mokiniai sužinojo, kaip reikia saugiai elgtis prie vandens telkinių ir kaip suteikti pirmąją pagalbą nelaimės atveju.
Kelionę organizavo klasių auklėtojos L. Drąsutytė-Stanienė ir B. Šidlauskaitė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta