Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IIGe
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G2e istorija
IIGe
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G2e muzika
IIGe
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
G2e klasės valandėlė
IIGe
Bambalaitė Jovita
A keramikos
G2e chemija
IIGe
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2e istorija
IIGe
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
08:55
 
G2e 2 vokiečių k./ 2 rusų k.
IIGe
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija
A307 prancūzų k.
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos
G2e biologija
IIGe
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G2e I u.k. anglų
IIGe
Domarkienė Vilma Zaborienė Gražina
A214 anglų k. A313 anglų k.
 
9:55
 
G2e pilietiškumo pagrindai
IIGe
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G2e informacinės technologijos
IIGe
Miežetienė Edita Slušnys Arnoldas
K304 informacinių technologijų K305 informacinių technologijų
G2e geografija
IIGe
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos
 
10:55
 
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos
G2e 2 vokiečių k./ 2 rusų k.
IIGe
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija
A307 prancūzų k.
G2e fizinis ugdymas
IIGe
Drąsutytė-Stanienė Lina
(10:55) A301 sporto salė
 
12:10
 
G2e chemija
IIGe
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2e I u.k. anglų
IIGe
Domarkienė Vilma Zaborienė Gražina
A214 anglų k. A313 anglų k.
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
 
13:10
 
G2e I u.k. anglų
IIGe
Domarkienė Vilma Zaborienė Gražina
A214 anglų k. A313 anglų k.
G2e technologijos dailė
IIGe
Bambalaitė Jovita Buožius Egidijus
A keramikos Dirbtuvės 2
G2e fizika
IIGe
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G2e fizinis ugdymas
IIGe
Drąsutytė-Stanienė Lina
(13:10) K106 Sporto salė (a)
G2e fizika
IIGe
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
14:10
 
 
 
 
G2e tikyba
IIGe
Čičiūnienė Reda Šneideraitis Antanas
A205 matematikos A209 tikybos
G2e ekonomika
IIGe
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
 
 
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2021.11.15 16:55
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai