Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IIGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G2d chemija
IIGd
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2d istorija
IIGd
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
 
 
G2ad technologijos dailė
IIGa IIGd
Bambalaitė Jovita Liaudanskaitė Liudmila Masiokas Vismantas Žilinskaitė Dovilė
A keramikos K112 dailės Dirbtuvės 1
G2d fizika
IIGd
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
08:55
 
G2d I u.k. anglų
IIGd
Domarkienė Vilma Zaborienė Gražina
A214 anglų k. A313 anglų k.
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K104 lietuvių k. K207 lietuvių
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K309 matematikos
G2d chemija
IIGd
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
9:55
 
G2d 2 vokiečių k./ 2 rusų k.
IIGd
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija
A307 prancūzų k. K101 rusų k.
G2d I u.k. anglų
IIGd
Domarkienė Vilma Zaborienė Gražina
A214 anglų k. A313 anglų k.
G2d I u.k. anglų
IIGd
Domarkienė Vilma Zaborienė Gražina
A214 anglų k. A313 anglų k.
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K104 lietuvių k. K207 lietuvių
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K309 matematikos
 
10:55
 
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K309 matematikos
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K309 matematikos
G2d istorija
IIGd
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G2d biologija
IIGd
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
12:10
 
G2d fizika
IIGd
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G2d informacinės technologijos
IIGd
Miežetienė Edita Slušnys Arnoldas
K304 informacinių technologijų K305 informacinių technologijų
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K104 lietuvių k. K207 lietuvių
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Verseckienė Stanislava
A101 ekonomikos matematikos A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K309 matematikos
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K104 lietuvių k. K207 lietuvių
 
13:10
 
G2d tikyba
IIGd
Čičiūnienė Reda Šneideraitis Antanas
A209 tikybos K216 tikybos
G2d pilietiškumo pagrindai
IIGd
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G2d 2 vokiečių k./ 2 rusų k.
IIGd
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija
A307 prancūzų k. K101 rusų k.
G2d fizinis ugdymas
IIGd
Urbonas Arūnas
(13:10) K106 Sporto salė (b)
G2d klasės valandėlė
IIGd
Miežetienė Edita
K306 matematikos
 
14:10
 
 
 
 
G2d ekonomika
IIGd
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G2d geografija
IIGd
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G2d muzika
IIGd
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
G2d fizinis ugdymas
IIGd
Urbonas Arūnas
(14:10) A301 sporto salė
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.03.03 15:18
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai