Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G2a anglų 1gr.
IIGa
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
 
 
G2a istorija
IIGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G2a anglų 2gr.
IIGa
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G2abcd matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
 
08:55
 
G2abcd matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
G2abcd matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
G2a chemija
IIGa
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2a fizinis ugdymas
IIGa
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G2abcd lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd
Gumbaragienė Raimonda Kavoliūnienė Virgilija Macienė Genovaitė Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. A311 lietuvių k. K312 lietuvių k. rusų k.
 
9:55
 
G2abcd lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd
Gumbaragienė Raimonda Kavoliūnienė Virgilija Macienė Genovaitė Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. A311 lietuvių k. K312 lietuvių k. rusų k.
G2a fizika
IIGa
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G2a pilietiškumo pagrindai
IIGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G2a muzika
IIGa
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
G2a istorija
IIGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
10:55
 
G2abcd lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd
Gumbaragienė Raimonda Kavoliūnienė Virgilija Macienė Genovaitė Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. A311 lietuvių k. K312 lietuvių k. rusų k.
G2a anglų k. 1 gr./informatika 2 gr.
IIGa
Domarkienė Vilma Slušnys Arnoldas
A214 anglų k. K305 informacinių technologijų
G2abcd matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
G2a klasės valandėlė
IIGa
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
12:10
 
G2a fizika
IIGa
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G2a anglų k. 2 gr./tikyba 1 gr.
IIGa
Domarkienė Vilma Mackevičienė Toma
A209 tikybos A214 anglų k.
G2a geografija
IIGa
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G2abcd lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd
Gumbaragienė Raimonda Kavoliūnienė Virgilija Macienė Genovaitė Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. A311 lietuvių k. K312 lietuvių k. rusų k.
G2a biologija
IIGa
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
13:10
 
G2ad technologijos dailė
IIGa IIGd
Bastienė Ada Buožius Egidijus Palilionytė Agnė
A technologijų K112 dailės Dirbtuvės 2
G2a ekonomika
IIGa
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G2abcd matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
G2a chemija
IIGa
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2a anglų k. 2 gr./informatika 1 gr.
IIGa
Domarkienė Vilma Mackevičius Vaidas
A214 anglų k. K305 informacinių technologijų
 
14:10
 
G2a 2 vokiečių k./ 2 rusų k.
IIGa
Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K206 vokiečių K312 lietuvių k. rusų k.
G2a fizinis ugdymas
IIGa
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G2a anglų k. 1 gr./tikyba 2 gr.
IIGa
Domarkienė Vilma Mackevičienė Toma
A209 tikybos A214 anglų k.
G2a 2 vokiečių k./ 2 rusų k.
IIGa
Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K206 vokiečių K312 lietuvių k. rusų k.
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:15
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai