Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G1b istorija
IGb
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G1abcd lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd
Budrienė Audronė Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G1b fizika
IGb
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1ab rusų k./vokiečių k.
IGa IGb
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija Macienė Genovaitė
A307 prancūzų k. K101 rusų k. K312 lietuvių k. rusų k.
G1b I u.k. anglų k.
IGb
Galinskaitė Živilė Zaborienė Gražina
A313 anglų k. A3D
 
08:55
 
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A101 ekonomikos matematikos
G1b geografija
IGb
Silickienė Liuda
A103 soc. mokslų
G1b fizinis ugdymas
IGb
Žiubrys Rolandas
(08:55) A301 sporto salė
G1b fizinis ugdymas
IGb
Žiubrys Rolandas
(08:55) K106 Sporto salė (a)
G1abcd lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd
Budrienė Audronė Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
9:55
 
G1abcd lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd
Budrienė Audronė Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G1b muzika
IGb
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
G1b technologijos
IGb
Bambalaitė Jovita Buožius Egidijus
A keramikos Dirbtuvės 2
G1b geografija
IGb
Silickienė Liuda
A103 soc. mokslų
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A101 ekonomikos matematikos
 
10:55
 
G1ab rusų k./vokiečių k.
IGa IGb
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija Macienė Genovaitė
A307 prancūzų k. K101 rusų k. K312 lietuvių k. rusų k.
G1b chemija
IGb
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A101 ekonomikos matematikos
G1b biologija
IGb
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
12:10
 
G1b biologija
IGb
Jucytė Lina
K404 gamtos
G1b fizika
IGb
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1b I u.k. anglų k.
IGb
Galinskaitė Živilė Zaborienė Gražina
A313 anglų k. A3D
G1abcd lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd
Budrienė Audronė Kavoliūnienė Virgilija Odinienė Lina Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G1b tikyba 1 gr. informatika 2 gr.
IGb
Ančerytė Danutė Miežetienė Edita
K304 informacinių technologijų K316 tikybos
 
13:10
 
G1b I u.k. anglų k.
IGb
Galinskaitė Živilė Zaborienė Gražina
A313 anglų k. A3D
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A101 ekonomikos matematikos
G1b dailė
IGb
Bambalaitė Jovita
K112 dailės
G1b chemija
IGb
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G1b tikyba 2 gr. informatika 1 gr.
IGb
Čičiūnienė Reda Mackevičius Vaidas
K216 tikybos K304 informacinių technologijų
 
14:10
 
G1b klasės valandėlė
IGb
Narvydė Silva
A204 lietuvių k.
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A101 ekonomikos matematikos
G1b istorija
IGb
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G1b pilietiškumo pagrindai
IGb
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G1b technologijos
IGb
Bambalaitė Jovita Buožius Egidijus
A keramikos Dirbtuvės 2
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2024.02.01 08:42
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai