Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G1a anglų 2gr.
IGa
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G1a istorija
IGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G1a dailė
IGa
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
G1a anglų k. 2 gr./tikyba 1 gr.
IGa
Domarkienė Vilma Šneideraitis Antanas
A209 tikybos A214 anglų k.
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
 
08:55
 
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
G1a anglų k. 1 gr./tikyba 2 gr.
IGa
Domarkienė Vilma Šneideraitis Antanas
A209 tikybos A214 anglų k.
G1a fizika
IGa
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1abcd lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd
Gumbaragienė Raimonda Kavoliūnienė Virgilija Macienė Genovaitė Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. A311 lietuvių k. K312 lietuvių k. rusų k.
 
9:55
 
G1abcd lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd
Gumbaragienė Raimonda Kavoliūnienė Virgilija Macienė Genovaitė Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. A311 lietuvių k. K312 lietuvių k. rusų k.
G1a pilietiškumo pagrindai
IGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G1a fizinis ugdymas
IGa
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G1a anglų k. 1 gr./informatika 2 gr.
IGa
Domarkienė Vilma Slušnys Arnoldas
A214 anglų k. K305 informacinių technologijų
G1a chemija
IGa
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
10:55
 
G1abcd lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd
Gumbaragienė Raimonda Kavoliūnienė Virgilija Macienė Genovaitė Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. A311 lietuvių k. K312 lietuvių k. rusų k.
G1a 2 vokiečių k./ 2 rusų k.
IGa
Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K206 vokiečių K312 lietuvių k. rusų k.
G1abcd matematika
IGa IGb IGc IGd
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Kybartienė Dalia Petrauskienė Jolanta Verseckienė Stanislava
A205 matematikos A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos K208 matematikos
G1a anglų k. 2 gr./informatika 1 gr.
IGa
Domarkienė Vilma Mackevičius Vaidas
A214 anglų k. K305 informacinių technologijų
 
12:10
 
G1a istorija
IGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G1a biologija
IGa
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G1a geografija
IGa
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G1abcd lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd
Gumbaragienė Raimonda Kavoliūnienė Virgilija Macienė Genovaitė Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. A311 lietuvių k. K312 lietuvių k. rusų k.
G1a technologijos
IGa
Bastienė Ada Buožius Egidijus
A technologijų Dirbtuvės 2
 
13:10
 
G1a geografija
IGa
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G1a 2 vokiečių k./ 2 rusų k.
IGa
Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K206 vokiečių K312 lietuvių k. rusų k.
G1a biologija
IGa
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G1a chemija
IGa
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
14:10
 
G1a fizika
IGa
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1a fizinis ugdymas
IGa
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G1a anglų 1gr.
IGa
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G1a klasės valandėlė
IGa
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G1a muzika
IGa
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.03.03 15:18
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai