Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

8a
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
8a matematika
8a
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
8a geografija
8a
Silickienė Liuda
A103 soc. mokslų
8a matematika
8a
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
8a chemija
8a
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
8a lietuvių k.
8a
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
08:55
 
8a I u.k. anglų k.
8a
Domarkienė Vilma Žiubrienė Remigija
A214 anglų k. A306 anglų k.
8ab rusų k./vokiečių k.
8a 8b
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija Macienė Genovaitė
A307 prancūzų k. K101 rusų k. K312 lietuvių k. rusų k.
8a fizinis ugdymas
8a
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
8a geografija
8a
Silickienė Liuda
A103 soc. mokslų
 
9:55
 
8a klasės valandėlė
8a
Bastienė Ada
K306 matematikos
8a tikyba 1 gr. informatika 2 gr.
8a
Ančerytė Danutė Miežetienė Edita
K304 informacinių technologijų K316 tikybos
8a I u.k. anglų k.
8a
Domarkienė Vilma Žiubrienė Remigija
A214 anglų k. A306 anglų k.
8a fizinis ugdymas
8a
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
8a matematika
8a
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
10:55
 
8a fizika
8a
Zemdliauskaitė Rasa
(10:55) K308 gamtos
8a technologijos dailė
8a
Bastienė Ada Buožius Egidijus
A technologijų K112 dailės Dirbtuvės 2
8a istorija
8a
Raudienė Audronė
K307 istorijos
8ab rusų k./vokiečių k.
8a 8b
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija Macienė Genovaitė
A307 prancūzų k. K101 rusų k. K312 lietuvių k. rusų k.
8a biologija
8a
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
12:10
 
8a lietuvių k.
8a
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
8a fizika
8a
Zemdliauskaitė Rasa
(12:10) K206 vokiečių
8a I u.k. anglų k.
8a
Domarkienė Vilma Žiubrienė Remigija
A214 anglų k. A306 anglų k.
8a tikyba 2 gr. informatika 1 gr.
8a
Ančerytė Danutė Mackevičius Vaidas
K305 informacinių technologijų K316 tikybos
 
13:10
 
8a istorija
8a
Raudienė Audronė
K307 istorijos
8a matematika
8a
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
8a lietuvių k.
8a
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
8a matematikos lietuvių k. modulis
8a
Budrienė Audronė Kybartienė Dalia
A312 matematikos K103 lietuvių k.
8a fizinis ugdymas
8a
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
 
14:10
 
8a muzika
8a
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
8a lietuvių k.
8a
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
 
 
 
 
 
8a chemija
8a
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:15
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai