Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

6c
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
6ac vokiečių k. ispanų k.
6a 6c
Arlauskienė Giedrė Kulvietis Aleksas Eugenijus
A307 prancūzų k. K105 ispanų k. K308 gamtos
6c technologijos
6c
Bastienė Ada Palilionytė Agnė
A technologijų Dirbtuvės 1
6c muzika
6c
Šidlauskaitė Dainora
K103 muzikos k.
6c fizinis ugdymas
6c
Drąsutytė-Stanienė Lina
(08:00) K106 Sporto salė (a)
6c tikyba 2 gr./informacinės techn. 1 gr.
6c
Čičiūnienė Reda Miežetienė Edita
K216 tikybos K304 informacinių technologijų
 
08:55
 
6c lietuvių k.
6c
Odinienė Lina
K207 lietuvių
6c fizinis ugdymas
6c
Drąsutytė-Stanienė Lina
(08:55) K106 Sporto salė (b)
6c lietuvių k.
6c
Odinienė Lina
K207 lietuvių
6c matematika
6c
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
 
9:55
 
6c matematika
6c
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
6c istorija
6c
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
6c anglų k.
6c
Paulauskienė Kristina Muraškaitė Martyna
K204 anglų k. K311 anglų k.
6c gamta ir žmogus
6c
Novikienė Rima
K308 gamtos
6c geografija
6c
Gagytė Alina
K205 geografijos
 
10:55
 
6c geografija
6c
Gagytė Alina
K205 geografijos
6c lietuvių k.
6c
Odinienė Lina
K207 lietuvių
6c istorija
6c
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
6c matematika
6c
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
6c lietuvių k.
6c
Odinienė Lina
K207 lietuvių
 
12:10
 
6c anglų k.
6c
Paulauskienė Kristina Muraškaitė Martyna
K204 anglų k. K311 anglų k.
6c gamta ir žmogus
6c
Novikienė Rima
K308 gamtos
6c matematika
6c
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
6c dailė
6c
Palilionytė Agnė
K112 dailės
 
 
 
 
13:10
 
6ac vokiečių k. ispanų k. rusų k.
6a 6c
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija Kulvietis Aleksas Eugenijus
A307 prancūzų k. K101 rusų k. K105 ispanų k. K308 gamtos
6c klasės valandėlė
6c
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
6c lietuvių k.
6c
Odinienė Lina
K207 lietuvių
6c tikyba 1 gr./informacinės techn. 2 gr.
6c
Ančerytė Danutė Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų K316 tikybos
 
 
 
 
14:10
 
6c matematikos lietuvių k. modulis
6c
Baltūsienė Violeta Odinienė Lina
A207 matematikos K207 lietuvių
6c fizinis ugdymas
6c
Drąsutytė-Stanienė Lina
(14:10) K106 Sporto salė (b)
 
 
 
6c anglų k.
6c
Paulauskienė Kristina Muraškaitė Martyna
K204 anglų k. K311 anglų k.
 
 
 
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2023.11.30 09:50
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai