Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

6a
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
6ac vokiečių k. ispanų k.
6a 6c
Arlauskienė Giedrė Kulvietis Aleksas Eugenijus
A307 prancūzų k. K308 gamtos
6a anglų k. 1 gr.
6a
Špokauskienė Olivija
K114 anglų k.
6a gamta ir žmogus
6a
Novikienė Rima
K308 gamtos
6a technologijos
6a
Bambalaitė Jovita Palilionytė Agnė
A keramikos Dirbtuvės 1
6a dailė
6a
Bambalaitė Jovita
K112 dailės
 
08:55
 
6a geografija
6a
Gagytė Alina
K205 geografijos
6a geografija
6a
Gagytė Alina
K205 geografijos
6a lietuvių k.
6a
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
6a klasės valandėlė
6a
Špokauskienė Olivija
K113 lietuvių k.
 
9:55
 
6a lietuvių k.
6a
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
6a lietuvių k.
6a
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
6a matematika
6a
Puškorienė Irena
K306 matematikos
6a lietuvių k.
6a
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
6a fizinis ugdymas
6a
Drąsutytė-Stanienė Lina
K106 Sporto salė (b)
 
10:55
 
6a anglų k. 2 gr. /tikyba 1 gr.
6a
Ančerytė Danutė Špokauskienė Olivija
K114 anglų k. K316 tikybos
6a gamta ir žmogus
6a
Novikienė Rima
K308 gamtos
6a anglų k. 2 gr./informacinės techn. 1 gr.
6a
Miežetienė Edita Špokauskienė Olivija
K114 anglų k. K304 informacinių technologijų
6a muzika
6a
Šidlauskaitė Dainora
K103 muzikos k.
6a matematika
6a
Puškorienė Irena
K306 matematikos
 
12:10
 
6a anglų k. 1 gr. /tikyba 2 gr.
6a
Ančerytė Danutė Špokauskienė Olivija
K114 anglų k. K316 tikybos
6a istorija
6a
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
6a anglų k. 1 gr. /informacinės techn. 2 gr.
6a
Slušnys Arnoldas Špokauskienė Olivija
K114 anglų k. K305 informacinių technologijų
6a matematika
6a
Puškorienė Irena
K306 matematikos
6a lietuvių k.
6a
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
 
13:10
 
6ac vokiečių k. ispanų k. rusų k.
6a 6c
Arlauskienė Giedrė Cegelnikienė Aurelija Kulvietis Aleksas Eugenijus
A307 prancūzų k. K101 rusų k. K308 gamtos
6a matematika
6a
Puškorienė Irena
K306 matematikos
6a istorija
6a
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
6a fizinis ugdymas
6a
Drąsutytė-Stanienė Lina
K106 Sporto salė (b)
6a anglų k. 2 gr.
6a
Špokauskienė Olivija
K114 anglų k.
 
14:10
 
6a fizinis ugdymas
6a
Drąsutytė-Stanienė Lina
K106 Sporto salė (b)
6a rusų k.
6a
Cegelnikienė Aurelija
K101 rusų k.
 
 
 
6a matematikos lietuvių k. modulis
6a
Ataitė Daiva Puškorienė Irena
K104 lietuvių k. K306 matematikos
 
 
 
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2024.02.01 08:42
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai