Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

8e
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
8e matematika
8e
Petrauskienė Jolanta
K208 matematikos
8e matematika
8e
Petrauskienė Jolanta
K208 matematikos
8e fizinis ugdymas
8e
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
8e istorija
8e
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
08:55
 
8e tikyba 2 gr. informatika 1 gr.
8e
Čičiūnienė Reda Mackevičius Vaidas
K216 tikybos K304 informacinių technologijų
8e muzika
8e
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
8e lietuvių k.
8e
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
8e matematika
8e
Petrauskienė Jolanta
K208 matematikos
8e I u.k. anglų
8e
Domarkienė Vilma Račkuvienė Dovilė
A214 anglų k. K401 anglų k.
 
9:55
 
8e lietuvių k.
8e
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
8e I u.k. anglų
8e
Domarkienė Vilma Račkuvienė Dovilė
A214 anglų k. K401 anglų k.
8e fizinis ugdymas
8e
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
8e tikyba 1 gr. informatika 2 gr.
8e
Ančerytė Danutė Miežetienė Edita
K304 informacinių technologijų K316 tikybos
8e biologija
8e
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
10:55
 
8e lietuvių k.
8e
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
8e klasės valandėlė
8e
Valiūnienė Virginija
K209 lietuvių
8e chemija
8e
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
8e lietuvių k.
8e
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
 
12:10
 
8e fizika
8e
Zemdliauskaitė Rasa
(12:10) K308 gamtos
8e geografija
8e
Silickienė Liuda
A103 soc. mokslų
8e I u.k. anglų
8e
Domarkienė Vilma Račkuvienė Dovilė
A214 anglų k. K401 anglų k.
8de technologijos dailė
8d 8e
Bambalaitė Jovita Buožius Egidijus Liaudanskaitė Liudmila
A keramikos K112 dailės Dirbtuvės 2
8de rusų k./vokiečių k.
8d 8e
Cegelnikienė Aurelija Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K101 rusų k. K206 vokiečių K312 lietuvių k. rusų k.
 
13:10
 
8e fizinis ugdymas
8e
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
8de rusų k./vokiečių k.
8d 8e
Cegelnikienė Aurelija Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K101 rusų k. K206 vokiečių K312 lietuvių k. rusų k.
8e fizika
8e
Zemdliauskaitė Rasa
(13:10) K206 vokiečių
8e matematika
8e
Petrauskienė Jolanta
K208 matematikos
 
14:10
 
 
 
 
8e chemija
8e
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
8e istorija
8e
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
8e geografija
8e
Silickienė Liuda
A103 soc. mokslų
8e matematikos lietuvių k. modulis
8e
Petrauskienė Jolanta Šidlauskaitė Birutė
K208 matematikos K209 lietuvių
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:15
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai