Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

8d
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
8d lietuvių k.
8d
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
8d matematika
8d
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
8d matematika
8d
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
8d anglų 2 gr.
8d
Paulauskienė Kristina
K204 anglų k.
8d anglų 1 gr.
8d
Paulauskienė Kristina
K204 anglų k.
 
08:55
 
8d chemija
8d
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos
8d geografija
8d
Silickienė Liuda
A103 soc. mokslų
8d fizika
8d
Zemdliauskaitė Rasa
(08:55) K404 gamtos
8d fizinis ugdymas
8d
Drąsutytė-Stanienė Lina
(08:55) A301 sporto salė
8d fizinis ugdymas
8d
Drąsutytė-Stanienė Lina
(08:55) A301 sporto salė
 
9:55
 
8d matematika
8d
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
8d chemija
8d
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos
8cd technologijos dailė
8c 8d
Bastienė Ada Buožius Egidijus Liaudanskaitė Liudmila
A technologijų K112 dailės Dirbtuvės 2
8d geografija
8d
Silickienė Liuda
A103 soc. mokslų
8d lietuvių k.
8d
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
 
10:55
 
8d anglų 2 gr./tikyba 1 gr.
8d
Ančerytė Danutė Paulauskienė Kristina
A209 tikybos K204 anglų k.
8d fizinis ugdymas
8d
Drąsutytė-Stanienė Lina
(10:55) K106 Sporto salė (a)
8d lietuvių k.
8d
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
8d istorija
8d
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
12:10
 
8d istorija
8d
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
8d lietuvių k.
8d
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
8cd gamtos modulis
8c 8d
Bėrantaitė Aurelija Černeckienė Irena Jucytė Lina Kaulius Kęstutis Švitrienė Vilma Zemdliauskaitė Rasa
A302 chemijos K402 fizikos K403 chemijos K404 gamtos K405 biologijos
8d muzika
8d
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
8bd voliečių k./ rusų k.
8b 8d
Cegelnikienė Aurelija Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K101 rusų k. K206 vokiečių K312 lietuvių k. rusų k.
 
13:10
 
8d biologija
8d
Jucytė Lina
K404 gamtos
8d anglų 1 gr. /tikyba 2 gr.
8d
Čičiūnienė Reda Paulauskienė Kristina
K204 anglų k. K216 tikybos
8d lietuvių k.
8d
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
8bd voliečių k./ rusų k.
8b 8d
Cegelnikienė Aurelija Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K101 rusų k. K206 vokiečių K312 lietuvių k. rusų k.
8d matematika
8d
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
14:10
 
8d anglų 1 gr. informatika 2 gr.
8d
Mackevičius Vaidas Paulauskienė Kristina
K204 anglų k. K304 informacinių technologijų
8d fizika
8d
Zemdliauskaitė Rasa
(14:10) K402 fizikos
8d klasės valandėlė
8d
Paulauskienė Kristina
K204 anglų k.
8d matematikos lietuvių k. modulis
8d
Gumbaragienė Raimonda Kybartienė Dalia
A311 lietuvių k. A312 matematikos
8d anglų 2 gr. informatika 1 gr.
8d
Miežetienė Edita Paulauskienė Kristina
K204 anglų k. K304 informacinių technologijų
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.03.03 15:18
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai