Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

7d
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
7d geografija
7d
Gagytė Alina
K205 geografijos
7d biologija
7d
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
7d technologijos
7d
Bastienė Ada Buožius Egidijus
A technologijų Dirbtuvės 2
7d istorija
7d
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
08:55
 
7d biologija
7d
Jucytė Lina
K404 gamtos
7d I u.k. anglų k.
7d
Račkuvienė Dovilė Špokauskienė Olivija
K114 anglų k. K401 anglų k.
7d rusų k. ispanų k.
7d
Cegelnikienė Aurelija Kulvietis Aleksas Eugenijus
K101 rusų k. K105 ispanų k.
7d matematika
7d
Puškorienė Irena
K306 matematikos
 
9:55
 
7d lietuvių k.
7d
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
7d istorija
7d
Raudienė Audronė
K307 istorijos
7d I u.k. anglų k.
7d
Račkuvienė Dovilė Špokauskienė Olivija
K114 anglų k. K401 anglų k.
7d matematika
7d
Puškorienė Irena
K306 matematikos
7d rusų k. ispanų k.
7d
Cegelnikienė Aurelija Kulvietis Aleksas Eugenijus
K101 rusų k. K105 ispanų k.
 
10:55
 
7d klasės valandėlė
7d
Raudienė Audronė
K307 istorijos
7d matematika
7d
Puškorienė Irena
K306 matematikos
7d tikyba 1 gr./informatika 2 gr.
7d
Čičiūnienė Reda Slušnys Arnoldas
K216 tikybos K305 informacinių technologijų
7d fizika
7d
Zemdliauskaitė Rasa
K206 vokiečių
7d tikyba 2 gr./informatika 1 gr.
7d
Ančerytė Danutė Miežetienė Edita
K304 informacinių technologijų K316 tikybos
 
12:10
 
7d muzika
7d
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
7d lietuvių k.
7d
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
7d lietuvių k.
7d
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
7d I u.k. anglų k.
7d
Račkuvienė Dovilė Špokauskienė Olivija
K114 anglų k. K401 anglų k.
7d geografija
7d
Gagytė Alina
K205 geografijos
 
13:10
 
7d fizinis ugdymas
7d
Drąsutytė-Stanienė Lina
K106 Sporto salė (a)
7d fizinis ugdymas
7d
Drąsutytė-Stanienė Lina
K106 Sporto salė (a)
7d matematika
7d
Puškorienė Irena
K306 matematikos
7d lietuvių k.
7d
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
7d lietuvių k.
7d
Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių
 
14:10
 
 
 
 
7d matematikos lietuvių k. modulis
7d
Puškorienė Irena Šidlauskaitė Birutė
K209 lietuvių K306 matematikos
7d fizinis ugdymas
7d
Drąsutytė-Stanienė Lina
K106 Sporto salė (a)
7d dailė
7d
Palilionytė Agnė
K112 dailės
7de gyvenimo įgūdžiai
7d 7e
Būgienė Inga Grajauskienė Livija Krikščiūnaitė-Buitvydė Vaiva Raudienė Audronė
A101 ekonomikos matematikos K307 istorijos
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2024.02.01 08:42
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai