Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Tkhir Natalija IVGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G4 muzika
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
G4 muzika
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
 
 
 
G4 matematika A 3 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
 
 
 
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 matematika A 3 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
9:55
 
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 matematikos modulis 3 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G4 chemija A2
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 3 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G4 matematika A 3 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 fizinis ugdymas 2gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
 
 
 
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 I u.k. anglų modulis 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 tikyba 5 gr.
Mackevičienė Toma
A209 tikybos
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
G4 biologijos labirintuose 3 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 chemija A2
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos
 
 
 
 
 
 
G4 chemija A2
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos
 
15:05
 
G4 chemijos labirintuose 2 gr.
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 2gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2024.02.01 08:42
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai