Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Gubista Dovydas IVd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G4 biologija A 3 gr. modulis
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 fizinis ugdymas 1gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G4 matematika A 3 gr.
Meilienė Vilma
A302 chemijos
 
 
 
 
08:55
 
G4 filosofija 1gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
G4 geografija B 1 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G4 matematika A 3 gr.
Meilienė Vilma
A302 chemijos
 
9:55
 
G4 geografija B 1 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G4 matematikos modulis 3 gr.
Meilienė Vilma
A302 chemijos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 fizinis ugdymas 1gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 3 gr.
Meilienė Vilma
A302 chemijos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 matematika A 3 gr.
Meilienė Vilma
A302 chemijos
 
 
 
G4 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
G4 I u.k. anglų k. modulis 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 biologija A 3 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 biologija A 3 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G4 informacinės techn. B
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
15:05
 
 
 
 
G4 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 biologija A 3 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2021.11.15 16:55
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai