Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Urbonavičius Vėjas IVGc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G4 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 matematikos modulis 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 fizinis ugdymas 1gr.
Drąsutytė-Stanienė Lina
A301 sporto salė
G4 lietuvių k. A 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
 
 
G4 istorija modulis 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 I u.k. anglų modulis 4 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 tikyba 2 gr.
Mizgirienė Aušra
A104 socialinių m.
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
G4 biologijos labirintuose 3 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 1gr.
Drąsutytė-Stanienė Lina
A301 sporto salė
 
15:05
 
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2024.02.01 08:42
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai