Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Mišinis Dominykas IVGc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
G4 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
08:55
 
 
 
 
 
 
 
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
G4 istorija modulis 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
9:55
 
G4 I u.k. anglų 6 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
G4 matematika A 5 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 matematika A 5 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 I u.k. anglų k. skirtingų žanrų tekstų kūrimas 6 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
 
10:55
 
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
 
 
G4 matematika A 5 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
12:10
 
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
G4 matematikos modulis 5 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 tikyba 5 gr.
Mackevičienė Toma
A209 tikybos
 
 
 
 
13:10
 
G4 matematika A 5 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 I u.k. anglų 6 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 I u.k. anglų 6 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 lietuvių k. modulis 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
A311 lietuvių k.
 
14:10
 
G4 filosofija 4 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G4 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
 
 
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
 
15:05
 
G4 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
 
 
 
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai