Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Žurlis Mantas IVGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G4 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 matematika A 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G4 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 matematika A 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
9:55
 
 
 
 
G4 matematikos modulis 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
G4 informacinės techn. AB
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
G4 matematika A 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G4 istorija modulis 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
G4 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G4 I u.k. anglų modulis 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 fizinis ugdymas 3gr.
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
 
 
 
 
14:10
 
 
 
 
G4 informacinės techn. A
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
G4 tikyba 3 gr.
Čičiūnienė Reda
K405 biologijos
G4 fizinis ugdymas 3gr.
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
 
15:05
 
 
 
 
G4 nestandartiniai uždaviniai 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2024.02.01 08:42
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai