Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Šlepetytė Erika IVGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G4 filosofija 3 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 1gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G4 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
9:55
 
 
 
 
G4 matematikos modulis 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G4 fizinis ugdymas 1gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G4 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 tikyba 3 gr.
Čičiūnienė Reda
A104 socialinių m.
G4 istorija modulis 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
 
 
 
G4 I u.k. anglų k. modulis 5 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G4 biologija A 3 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 biologija A 3 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 1 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
G4 šokis
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
 
15:05
 
 
 
 
G4 šokis
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
G4 biologija A 3 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2021.11.15 16:55
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai