Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Zulcaitė Agnė IVGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G4 biologija A 1 gr. modulis
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 fizinis ugdymas 1gr.
Urbonas Arūnas
(08:00) A301 sporto salė
G4 matematika A 3 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G4 matematika A 3 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
9:55
 
G4 biologija A 1 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 matematikos modulis 3 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G4 fizinis ugdymas 1gr.
Urbonas Arūnas
(9:55) K106 Sporto salė (b)
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 3 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G4 matematika A 3 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G4 tikyba 3 gr.
Čičiūnienė Reda
K216 tikybos
G4 istorija modulis 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G4 biologija A 1 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 I u.k. anglų k. modulis 2 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
 
 
 
G4 biologija A 1 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 1 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
G4 turizmas ir vadyba
Žilinskaitė Dovilė
A100 istorijos
 
15:05
 
 
 
 
G4 turizmas ir vadyba
Žilinskaitė Dovilė
A100 istorijos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.03.03 15:18
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai