Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Zakarauskas Aronas IVGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G4 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 filosofija 2 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
08:55
 
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 šokis 2gr.
Mačėnaitė Sigita
K215 choreografijos salė
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 matematikos modulis 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G4 tikyba 4 gr.
Mackevičienė Toma
A209 tikybos
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų 3 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 I u.k. anglų 3 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 I u.k. anglų 3 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 lietuvių k. modulis 5 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G4 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 informacinės techn. B
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 šokis 2gr.
Mačėnaitė Sigita
K215 choreografijos salė
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 I u.k. anglų modulis 3 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G4 fizinis ugdymas 3gr.
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
G4 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
G4 biologijos labirintuose 3 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
 
 
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 3gr.
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2023.11.30 09:50
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai