Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Pocius Jokūbas IVGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G4 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
 
 
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G4 nestandartiniai uždaviniai 1 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
08:55
 
 
 
 
G4 filosofija 1gr.
Šneideraitis Antanas
K306 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
 
 
 
 
9:55
 
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 I u.k. anglų k. skirtingų žanrų tekstų kūrimas 1 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
 
10:55
 
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
 
 
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
12:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G4 matematikos modulis 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 tikyba 2 gr.
Mizgirienė Aušra
A100 istorijos
 
 
 
 
13:10
 
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
 
 
 
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
 
14:10
 
 
 
 
G4 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 biologijos labirintai A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
 
15:05
 
G4 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
 
 
 
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai