Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Katkutė Ugnė IVGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G4 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G4 biologija A1
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
08:55
 
 
 
 
G4 biologijos labirintai A1
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G4 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
9:55
 
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G4 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 I u.k. anglų k. skirtingų žanrų tekstų kūrimas 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
10:55
 
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 tikyba 4 gr.
Mizgirienė Aušra
A100 istorijos
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
12:10
 
G4 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G4 matematikos modulis 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
 
 
 
 
 
 
13:10
 
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G4 biologija A1
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
14:10
 
G4 biologija A1
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 nestandartinai uždaviniai 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
 
 
G4 filosofija 3 gr.
Šneideraitis Antanas
A210 lietuvių k.
G4 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
 
15:05
 
G4 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
 
 
 
G4 turizmas ir mityba
Bambalaitė Jovita
A keramikos
G4 turizmas ir mityba
Bambalaitė Jovita
A keramikos
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai