Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Talmontaitė Kamilė IIIGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
K113 lietuvių k.
G3 biologija 1 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
08:55
 
G3 muzika 1 gr.
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
K113 lietuvių k.
G3 geografija 1 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
K113 lietuvių k.
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 4gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
10:55
 
G3 geografija 1 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 muzika 1 gr.
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
K113 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 geografija 1 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 tikyba 3 gr.
Mizgirienė Aušra
A104 socialinių m.
G3 fizinis ugdymas 3 gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
13:10
 
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 5 gr.
Gumbaragienė Raimonda
K113 lietuvių k.
 
14:10
 
G3 biologijos modulis 1 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 biologija 1 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 biologija 1 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
 
 
 
 
15:05
 
G3 fizinis ugdymas 3 gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
G3 fizinis ugdymas 3 gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2023.11.30 09:50
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai