Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Markutė Salvija IIIGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis (literatūrinė gramatika) 1 gr.
Macienė Genovaitė
A108 muzikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Macienė Genovaitė
(08:00) A100 istorijos (08:55) A100 istorijos
 
 
 
 
08:55
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Macienė Genovaitė
(08:55) A108 muzikos
G3 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
A103 soc. mokslų
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Macienė Genovaitė
(9:55) A103 soc. mokslų
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
10:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
(10:55) A103 soc. mokslų
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
(10:55) A108 muzikos
G3 fizinis ugdymas 3gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Macienė Genovaitė
(12:10) A108 muzikos
G3 matematikos modulis 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
(12:10) A209 tikybos
G3 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G3 fizinis ugdymas 3gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
13:10
 
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
G3 I u.k. anglų 5 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 1 gr.
Macienė Genovaitė
A205 matematikos
 
14:10
 
 
 
 
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
 
 
 
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
G3 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G3 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2021.11.15 16:55
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai