Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Gedutis Mantas IIIGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3 fizika A 2 gr.
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
 
 
G3 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G3 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 fizika A 2 gr.
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
08:55
 
G3 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
 
 
 
G3 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G3 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
 
 
 
G3 matematikos modulis 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 tikyba 4 gr.
Mackevičienė Toma
A209 tikybos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Račkuvienė Dovilė
K401 anglų k.
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Račkuvienė Dovilė
K401 anglų k.
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Račkuvienė Dovilė
K401 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G3 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
 
 
G3 I u.k. anglų kalbėjimo įgūdžių tobulinimas 2 gr.
Račkuvienė Dovilė
K401 anglų k.
G3 fizika A 2 gr.
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
14:10
 
G3 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
 
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
 
 
 
 
 
 
15:05
 
G3 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G3 fizika A 2 gr.
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
G3 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
(16:00) A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai