Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Balčytis Gustavas IIIGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3 muzika
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
G3 muzika
Simaitienė Jolanta
A108 muzikos
 
 
 
G3 matematika A 5 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G3 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G3 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G3 matematika A 5 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
 
9:55
 
G3 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 matematikos modulis 5 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 tikyba 4 gr.
Mackevičienė Toma
A209 tikybos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G3 matematika A 5 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 5 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
 
 
 
G3 istorija modulis 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 I u.k. anglų kalbėjimo įgūdžių tobulinimas 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 fizinis ugdymas 3gr.
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
G3 biologija A3
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
 
 
G3 fizinis ugdymas 3gr.
Valiūnienė Virginija
K106 Sporto salė (a)
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai