Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Antanavičius Nedas IIIGc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
G3 fizika A2
Zemdliauskaitė Rasa
(08:55) K105 anglų k.
 
 
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Račkuvienė Dovilė
A213 matematikos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 3 gr.
Račkuvienė Dovilė
K105 anglų k.
 
10:55
 
G3 fizinis ugdymas 2gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G3 tikyba 3 gr.
Ančerytė Danutė
A209 tikybos
G3 informatika A
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 fizinis ugdymas 2gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G3 fizika A2
Zemdliauskaitė Rasa
(12:10) K405 biologijos
 
 
 
 
13:10
 
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Račkuvienė Dovilė
A213 matematikos
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Račkuvienė Dovilė
A213 matematikos
G3 lietuvių k. modulis 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
14:10
 
G3 informatika A
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
G3 fizika A2
Zemdliauskaitė Rasa
(14:10) A100 istorijos
G3 fizika A2
Zemdliauskaitė Rasa
(14:10) A307 prancūzų k.
 
 
 
 
15:05
 
G3 istorija B
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
 
 
G3 dailė
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
 
 
G3 istorija B
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2021.11.15 16:55
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai