Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Zybartaitė Adriana IIIGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3 geografija 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 tikyba 5 gr.
Mackevičienė Toma
A209 tikybos
G3 biologijos modulis 2 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
G3 fizinis ugdymas 1 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G3 biologija 2 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 4gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
10:55
 
G3 biologija 2 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 fizinis ugdymas 1 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 biologija 2 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 dailė 1 gr.
Bastienė Ada
A technologijų
 
 
 
 
13:10
 
G3 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 geografija 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 geografija 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
15:05
 
 
 
 
G3 fizinis ugdymas 1 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
G3 dailė 1 gr.
Bastienė Ada
A technologijų
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2024.02.01 08:42
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai