Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Mažeikaitė Rugilė IIIGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G3 chemija A2
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
 
 
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
A103 soc. mokslų
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 1 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G3 matematika A 1 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 4 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
 
10:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
(10:55) A103 soc. mokslų
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
(10:55) A108 muzikos
G3 tikyba 4 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G3 matematika A 1 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 1 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
(12:10) A209 tikybos
G3 chemija A2
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G3 chemija A2
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
13:10
 
G3 matematika A 1 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis (literatūrinė gramatika) 2 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
G3 informacinės techn. 1 gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
G3 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
 
 
15:05
 
G3 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
(15:05) A301 sporto salė
 
 
 
G3 dailė
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2021.11.15 16:55
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai