Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Gotautaitė Emilija IIIGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G3 tikyba 5 gr.
Mackevičienė Toma
A209 tikybos
G3 istorija modulis 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G3 biologija 3 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
08:55
 
G3 fizinis ugdymas 1 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
G3 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G3 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G3 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G3 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 1gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
 
10:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G3 fizinis ugdymas 1 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
G3 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G3 istorija A 2 gr.
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G3 dailė 1 gr.
Bastienė Ada
A technologijų
 
 
 
 
13:10
 
G3 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
 
 
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G3 lietuvių k. modulis 3 gr.
Budrienė Audronė
A311 lietuvių k.
 
14:10
 
 
 
 
G3 biologija 3 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 biologija 3 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
 
 
G3 biologijos modulis 3 gr.
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
15:05
 
 
 
 
G3 fizinis ugdymas 1 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
G3 dailė 1 gr.
Bastienė Ada
A technologijų
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.3 2024.02.01 08:42
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai