Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Paulauskas Karolis IIIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3 fizika A 2 gr.
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G3 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G3 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 fizika A 2 gr.
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
08:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
 
 
 
G3 matematikos modulis 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G3 informatika A
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G3 lietuvių k. modulis 5 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
12:10
 
G3 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G3 matematika A 4 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 fizinis ugdymas 2gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
 
 
 
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
 
 
G3 I u.k. anglų kalbėjimo įgūdžių tobulinimas 3 gr.
Galinskaitė Živilė
A3D
G3 fizika A 2 gr.
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 geografija B 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
14:10
 
G3 geografija B 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 informatika A
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 tikyba 3 gr.
Čičiūnienė Reda
A212 lietuvių k.
 
 
 
 
15:05
 
 
 
 
G3 fizika A 2 gr.
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
G3 fizinis ugdymas 2gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.12.01 15:15
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai