Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Budrikytė Samanta IIIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 1 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
08:55
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
10:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 tikyba 4 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
 
 
 
 
 
 
13:10
 
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
 
 
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 2 gr.
Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k.
 
14:10
 
G3 filosofija 4 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G3 informacinės techn. 1 gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
G3 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
 
 
15:05
 
G3 fizinis ugdymas 4gr.
Žiubrys Rolandas
(15:05) A301 sporto salė
 
 
 
G3 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G3 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2022.03.03 15:18
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai