Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Rugsėjo 16–22 dienomis mūsų gimnazijoje vyko Europos judumo savaitės renginiai.

Rugsėjo 16–22 dienomis mūsų gimnazijoje vyko Europos judumo savaitės renginiai. Rugsėjo 16 dieną mokiniai buvo vaišinami vaisiais, kuriuos gavome už dalyvavimą projekte Mokyklos eina su Walk15 programėle 2021- 2022 metais, bei skatinami jungtis į Nacionalinį judumo iššūkį ir žingsniuoti už gimnaziją. Rugsėjo 19 dieną mankštinomės kartu su visuomenės sveikatos biuro atstovu, treneriu D. Žemgaliu. 20 dienos ilgąją pertrauką vyko žygis su šiaurietiškomis lazdomis skirtas gimnazijos jubiliejui. 21 dieną 8e mokiniai mokėsi šiaurietiško ėjimo technikos. 22 dieną gimnazijos bendruomenė aktyviai įsitraukė į akciją “Diena be automobilio”.

Renginius organizavo fizinio ugdymo mokytojai L. Drąsutytė – Stanienė, V. Valiūnienė, R. Žiubrys,  A. Urbonas ir pradinių kl. mokytoja S. Martusevičienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta