Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Profesinio veiklinimo dieną trečiokai iš arčiau susipažino net su trijomis profesijomis.

Jono Skersio tėvelis papasakojo, ką veikia įmonių konsultantas.  Trečiokai sužinojo, kad efektyviai dirbti mokosi ne tik vaikai, bet ir suaugę. Atlikę Jono tėčio pateiktas užduotis sužinojo, kaip greitai geba jas atlikti ir ką reikia daryti, kad darbas taptų efektyvesnis. Antro užsiėmimo metu kompiuterių sistemų inžinierės profesiją  pristatė Jono Skersio mama. Ji pakvietė vaikus pažaistį informatinį mąstymą lavinantį žaidimą, kuris padėjo  užprogramuoti robotą, kad atneštų vaikams dovanų maišelį. Trečio užsiėmimo metu mokiniai virtualiai apsilankė Prano Domšaičio galerijoje ir iš arčiau susipažino su dailininko profesija. Sužinoję, kodėl dailininko kurti portretai tokie skirtingi, patys pabandė sukurti savo, draugų ar artimųjų portretus. Ačiū visiems mokytojams, kurie suteikė ne tik naujų žinių, bet ir daug teigiamų emocijų.Informaciją paruošė E. Bružienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta