Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lietuvos žydų genocido atminimo diena

Rugsėjo mėnesį mūsų Gimnazijoje buvo paminėta Lietuvos žydų genocido atminimo diena. Šv. Antano rūmų salėje IGd, IIGa, IIIG (1 ir 4 gr.) gimnazistai, susirinkę į atvirą integruotą istorijos ir lietuvių kalbos pamoką ,,Kretingos žydų kelias“, klausydamiesi poetinės kompozicijos bei bendraklasių pranešimų, prisiminė skaudžius mūsų tautos istorijos įvykius. IGd klasės mokinės Ula Virbalytė ir Gabija Zikaitė perskaitė pranešimą apie Kretingos žydų bendruomenės sunaikinimą, o IVGc klasės gimnazistės Rugilė Športkaitė ir Austėja Žmoginaitė supažindino su Kretingos žydų istorija nuo XVII a. iki 1940 m. Šie tragiški įvykiai skatino susimąstyti, jog reikia nuolat mokytis besąlygiškai priimti šalia esantį žmogų ir tik meilė gali ištirpdyti nesantaiką pasaulyje, kad daugiau tokie skaudūs įvykiai niekada nepasikartotų. Pamoką organizavo istorijos mokytojai V. Kuprelis, R. Norvaišienė bei lietuvių kalbos bei literatūros mokytojos I. Šedienė ir R. Žygaitienė. 

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta