8c, 8d klasių mokinių išvyka į Lenkiją

Rugsėjo 22–24 d. 8c, 8d ir kitų klasių mokiniai vyko į Lenkiją. Kelionės metu mokiniai aplankė Ojcovo nacionalinį parką – vieną nuostabiausių gamtos kampelių Lenkijoje. Parkas pakeri gamtos grožiu, didingomis uolomis, įspūdingomis pilimis ir istoriją menančiais jų griuvėsiais. Aplankė Pieskova Skala pilį, kuri statyta Kazimiero Didžiojo laikais. Joje mokiniai išvydo Europos dailės darbų parodą, prabangias valdovo rezidencijos menes. Iš pilies atsiveria pasakiško grožio vaizdai į visą Ojcovo nacionalinį parką ir Pradnik upės slėnį.

Taip pat aštuntokai lankėsi viename iš unikaliausių mokslo centrų – Koperniko muziejuje, kuriame ekspozicijos suskirstytos temomis: „Civilizacijos šaknys“, „Robotai“, „Žmogus ir aplinka“, „Šviesos zona“, „Judesys“ ir kt.

Mokiniai pramogavo didžiausiame Lenkijos atrakcionų parke „Energylandia“. Būtent šis pramogų parkas aštuntokams paliko didžiausią įspūdį.

Kelionę organizavo klasių auklėtojos L. Drąsutytė-Stanienė ir B. Šidlauskaitė.